• Święta już tuż, tuż

W poniedziałek naszą szkołę odwiedzi Św. Mikołaj, aby poczuł świąteczną atmosferę już w piątek nasze kochane pierwszaki udekorowały szkolną choinkę.

• TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Uczniowie z klasy 2a razem z nauczycielem wychowania fizycznego wzięli udział w Turnieju Tenisa Stołowego, organizowanym przez Towarzystwo Sportowe Bronowianka. Uczestnicy zdobyli medale i puchar dla naszej szkoły.

• ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Wolontariusze z naszej szkoły wspierają Świąteczną Zbiórkę Żywności organizowaną przez Bank Żywności.

Będziemy wspierać jako e-wolontariusze orazuczestnicząc w zbiórcew Galerii Bronowice Auchan w dniu

26 listopada (piątek) w godz. 10.00 -15.00.

Zapraszamy wszystkie osoby, które mają taką możliwość,o włączenie się do tegorocznej zbiórki żywności,

• KONKURS SZOPEK

VII DZIELNICOWY KONKURS

SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH