• IZBA TRADYCJI

Szanowni Państwo! Mamy szansę na odnowienie Izby Tradycji, która istaniała kiedyś w naszej szkole.

Bardzo prosimy o głosy.

• ROK SZKOLNY 2021/2022

Szanowni Państwo!

Rozpoczynamy kolejny rok szkolny w stacjonarnym systemie pracy. Organizacja pracy szkoły w obecnej sytuacji nadal będzie podporządkowana obowiązującym wymogom sanitarnym w związku z pandemią COVID-19. Nadal obowiązują wszystkie zasady zawarte w PROCEDURACH BEZPIECZEŃSTWA W CZASIE EPIDEMII COVID-19 zgodnie z wytycznymi MEN i GIS. Prosimy o zapoznanie się z procedurami zamieszczonymi na stronie internetowej szkoły (zakładka "O szkole"/ "Dokumenty szkolne"). Ze względu na bardzo trudną sytuację lokalową naszej szkoły nie jesteśmy w stanie dostosować się do wszystkich zaleceń, zwłaszcza tych dotyczących utrzymywania odpowiedniego dystansu między uczniami. Będziemy pracować w systemie dwuzmianowym od godziny 7.30 do 16.55.

• KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWONDO

Szanowni Państwo.

W ofercie naszej szkoły mamy szereg zajęć pozalekcyjnych. Niektóre z nich są wprawdzie dodatkowo płatne, ale absolutnie godne polecenia. Wśród nich znajdują się między innymi zajęcia z Taekwondo.

Biorą w nich udział uczniowie naszej szkoły we wszystkich kategoriach wiekowych.Jednak co roku tworzona jest nowa grupa wiekowa dedykowana dla pierwszoklasistów. Zajęcia te cieszą się bardzo dużą popularnością ponieważ mają doskonały wpływ na rozwój psycho - motoryczny dziecka. W znaczący sposób poprawiają jego sprawność fizyczną, poczucie obowiązku i samodyscyplinę. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z prowadzącym zajęcia Panem Sebastianem Porębskim tel kontaktowy: 694 734 444

Środa 22.09.2021
      • GAZETKA SAMORZĄDU SP50

• Drodzy rodzice i uczniowie, zapraszamy do zapoznania się z kolejnym numerem gazetki naszego Samorządu Uczniowskiego. W tym numerze łamigłówki i ciekawostki Wielkanocne, kącik kulinarny i wiosenne opowiadanie. Teksty w całości przygotowali uczniowie naszej szkoły. Miłej lektury :)