• Drodzy Uczniowie II B

•                                                                      Drodzy Uczniowie

Przypominam, że przygotowujemy w domu DRZEWO GENEALOGICZNE !

Zapraszam do oglądania zdjęć z konkursu zimowej piosenki oraz balu karnawałowego    smiley .

W czasie ferii czytamy  " Lampę Aladyna". Nie musi to być lektura w opracowaniu pani Anny Sójki, może być inna.

Ważne , by nie była to kilkustronicowa bajeczka dla maluszków , bo nie będzie zawierać ważnych dla nas  szczegółów.

Życzę Wam miłego spędzenia czasu wolnego, wypoczynku i pięknej zimowej pogody !       yes

Pani Wychowawczyni

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przez miesiąc pracujemy w domu - zajęcia komputerowe GWO -

Udało się uzyskać dostęp dla wszystkich uczniów do domowych zajęć komputerowych,  w piątek 16.10.15  otrzymaliście  kody dostępu ! Wszyscy już są zalogowani -   POWODZENIA !

Czytamy w październiku  "KUBUSIA PUCHATKA".

Czytamy ,,KAROLCIĘ" ! Już na piątek 18.09.15 pierwsza karta pracy- jak Karolcia wygląda laugh ? Na piątek 25 września druga karta pracy, a trzecia na 28 września.   Czytamy do końca września - potem dzielimy się wrażeniami i wiedzą !

Prosimy Rodziców o pastele olejne lub kredki bambino - lepiej się nimi koloruje.

Już prawie wszyscy oddali wizytówki ( imię z rysunkiem na kartoniku ). Sprawdźcie na klasowej gazetce czy Was nie brakuje !

Na tej stronie znajdziecie dodatkowe informacje o przedmiotach, których  się uczymy  w szkole. Pojawią się pomysły i propozycje do wspólnej pracy i zabawy. Myślę, że Rodzice z ciekawością sprawdzą czym  zajmujemy się w czasie, w którym powierzyli Was Naszej opiece, ale ta stronka jest dla WAS !

Znalezione obrazy dla zapytania kociątko

POWODZENIA   !   -  życzymy wszystkim Drugoklasistom w roku szkolnym  2015/2016

smiley