• GRONO PEDAGOGICZNE

        •  

           

           

          L.p

          Nazwisko i imię

           

          1.    

          Żelawska Anna

          Dyrektor

          2.    

          Bodek- Szumiec Beata

          Wicedyrektor,

          edukacja wczesnoszkolna

          3.    

          Banaszczak Karina

          Doradztwo zawodowe

          4.    

          Biernacki  Krzysztof

          Wychowanie fizyczne/

          Wychowawca kl. VIIIb

          5.    

          Andrzej Rajzer

          Biblioteka/

          Informatyka

          6.    

          Dębińska Agnieszka

          Edukacja wczesnoszkolna/

          Wychowawca kl. Ia

          7.    

          Dębska Joanna

          Pedagog

          8.    

          Dziki Wioletta

          Zajęcia dodatkowe

          9.    

          Furmańska Magdalena

          J. polski

          10.          

          Gaik-Pawłowska Katarzyna

          J. angielski

          11.          

          Gąsienica-Ciułacz Magdalena

          Edukacja wczesnoszkolna/

          Wychowawca kl. IIb

          12.          

          GhardashyanRuzanna

          J. ormiański

          13.          

          Goch Agnieszka

          Religia

          14.          

          Gorczyca Anna

          Pedagog/

          Logopeda

          15.          

          Hausner Mariola

          Historia

          Wychowawca kl. VIIIa

          16.          

          Jamrozik Sylwia

          Wychowawca klasy IC

          17.          

          Januszkiewicz Joanna

          Wychowawca świetlicy

          18.          

          Gibska Anna

          Geografia/

          Wychowawca VI b

          19.          

          Kaniewska Ewa

          Edukacja dla bezpieczeństwa

          20.          

          Klasa Monika

          J.polski

          21.          

          Kucińska Barbara

          Matematyka

          22.          

          Kuklewicz Ewelina

          Fizyka/Matematyka/

          Wychowawca kl. VId

          23.          

             

          24.          

          Maciejewska Aleksandra

          Matematyka

          25.          

          Mazur Klaudia

          J. polski

          26.          

          Mazurek Teresa

          Edukacja wczesnoszkolna/

          Wychowawca kl. Ia

          27.          

          Mielec-Salwiak Jadwiga

          Nauczyciel wspomagający

          28.          

          Nita Agnieszka

          Logopedia/WDŻ

          29.          

          Lach Katarzyna

          Biologia/

          Wychowawca kl. Vb

          30.          

          Pakieła Katarzyna

          Wychowanie fizyczne/

          Wychowawca kl. VIa

          31.          

          Pazera Robert

          Muzyka

          32.          

          Pieszczek Magdalena

          Wychowawca świetlicy

          33.          

          Piętowska-Kusior Iwona

          Plastyka/

          Wychowawca świetlicy

          34.          

          ks. Piwowarczyk Robert

          Religia

          35.          

          Rajzer Andrzej

          Informatyka/ Biblioteka

          36.          

          Ruta- Kowalczyk Anna

          J. angielski/

          Wychowawca kl. Va

          37.          

          Segeth - Kozieł Sylwia

          Przyroda/ WDŻ

          Wychowawca kl. VIIc

          38.          

          Sęczkowska Jowita

          J. angielski/

          Wychowawca kl. VIIa

          39.          

          Sonntag Katarzyna

          Edukacja wczesnoszkolna/

          Wychowawca kl. IB

          40.          

          Stasiowski Mateusz

          Wychowanie fizyczne

          41.          

          Strumińska-Babula Izabela

          J. hiszpański/

          Wychowawca klasy IVa

          42.          

             

          43.          

          Szczepańska Dorota

          Matematyka

          44.          

          Szczypczyk Bernadetta

          Edukacja wczesnoszkolna/

          Wychowawca kl. IIa

          45.          

          Daria Targosz

          J. polski

          46.          

          Wachel Magdalena

          Wychowawca świetlicy

          47.          

          Wychowawca świetlicy

          48.          

          Wojcieszczak Barbara

          Historia/ WOS

          Wychowawca kl. VI c

          49.          

             

          50.          

          Korbiel Katarzyna

          Chemia

          51.          

          Żołowicz Krzysztof

          Geografia