• GRONO PEDAGOGICZNE

        •  

           

           

          L.p

          Nazwisko i imię

           

          1.    

          Żelawska Anna

          Dyrektor

          2.    

          Bodek- Szumiec Beata

          Wicedyrektor,

          edukacja wczesnoszkolna

          3.    

          Bicz Henrietta

          Doradztwo zawodowe

          4.    

          Biernacki  Krzysztof

          Wychowanie fizyczne

          5.

          Bratek Anita Matematyka

          6.    

          Andrzej Rajzer

          Biblioteka/

          Informatyka

          7.    

          Dębińska Agnieszka

          Edukacja wczesnoszkolna/

          Wychowawca kl. IIIa

          8.    

          Dębska Joanna

          Pedagog

          10.    

          Furmańska Magdalena

          J. polski

          Wychowawca klasy VIIa

          11.          

          Gaik-Pawłowska Katarzyna

          J. angielski

          12.          

          Gąsienica-Ciułacz Magdalena

          Edukacja wczesnoszkolna/

          Wychowawca kl. Ib

          13.          

          GhardashyanRuzanna

          Wychowawca świetlicy

          14.          

          Goch Agnieszka

          Religia

          15.          

          Gorczyca Anna

          Logopeda

          16. Groszek Karolina Wychowawca świetlicy

          17.          

          Hausner Mariola

          Historia

          18. Jarząb Barbara Edukacja wczesnoszkolna/ Wychowawca kl. Ic

          19.          

          Januszkiewicz Joanna

          Wychowawca świetlicy

          20.

          Ghardashyan Ruzanna

          Wychowawca świetlicy

          21.         

          Gibska Anna

          Geografia/

          Wychowawca VIII b

          22.          

          Kaniewska Ewa

          Edukacja dla bezpieczeństwa

          23. Korbiel Katarzyna

          Chemia

          24.          

          Kromka Katarzyna

          Wychowawca kl. II b

          25.          

          Kuklewicz Ewelina

          Fizyka/Matematyka/

          Wychowawca kl. VIII d

          26.          

          Kucińska Barbara Matematyka/ Wychowawca kl. V a
          27.
          Kutek Anna
          J. polski

          28.          

          Mazur Klaudia

          J. polski

          29.          

          Mazurek Teresa

          Edukacja wczesnoszkolna/

          Wychowawca kl. IIa

          30.          

          Michalak Aleksandra

          Wychowawca świetlicy

          31.

          Nawrocka Sylwia

          Wychowawca klasy IIIC

          32.          

          Nita Agnieszka

          Nauczyciel wspomagający/ Pedagog specjalny

          33.          

          Lach Katarzyna

          Biologia/

          Wychowawca kl. VIIb

          34. Pabian Alina J.angielski

          35.          

          Pakieła Katarzyna

          Wychowanie fizyczne/

          36.          

          Pazera Robert

          Muzyka

          37.          

          Piętowska-Kusior Iwona

          Plastyka/

          Wychowawca świetlicy

          38.          

          ks. Piwowarczyk Robert

          Religia

          39.          

          Rajzer Andrzej

          Informatyka/ Biblioteka

          40.          

          Segeth - Kozieł Sylwia

          Przyroda/ WDŻ

          41.          

          Sęczkowska Jowita

          J. angielski

          42.          

          Sonntag Katarzyna

          Edukacja wczesnoszkolna/

          Wychowawca kl. IIIB

          43.          

          Stasiowski Mateusz

          Wychowanie fizyczne

          44.          

          Strumińska-Babula Izabela

          J. hiszpański/

          Wychowawca klasy VIa

          45. Suder Maria

          J. polski/

          Wychowawca klasy VIb

          46.          

          Szczepańska Dorota

          Matematyka/ Wychowawca kl. V b

          47.          

          Szczypczyk Bernadetta

          Edukacja wczesnoszkolna/

          Wychowawca kl. Ia

          48. Szpajcher - Sokal Anna Historia
          49. Śmiałek Grażyna J. angielki

          50.          

          Targosz Daria

          J. polski/

          Wychowawca kl. IVa

          51.          

          Ghardashyan Ruzanna

          Wychowawca świetlicy

          52.          

          Wojcieszczak Barbara

          Historia/ WOS

          Wychowawca kl. VIII c

          53.          

          Żołowicz Krzysztof

          Geografia