• AKCJE SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU W ROKU SZKOLNYM 2017/18

• KIERMASZ ŚWIĄTECZNY - ANIOŁY - kwestowanie

• KARTKI Z ŻYCZENIAMI DLA CHORYCH DZIECI - wykonanie kartek

• PIELUSZKA DLA ZAJĄCZKA - zbiórka środków higienicznych

2. SERCA DLA HOSPICJUM” - AKCJA MAŁOPOLSKIEGO HOSPICJUM DLA DZIECI (koordynacja I. Piętowska-Kusior)

3. ŚWIĄTECZNE KARTKI DOBROCZYNNE WIELKANOC - FUNDACJA SURSUM CORDA - kwestowanie - (koordynacja A. Goch)

4. MISJE DLA AFRYKI - PROJEKT CHARYTATYWNY „DZIEŁO POMOCY AD GENTES DLA MISJI” - przedstawienie Jasełek - klasa 3b i kwestowanie - - (koordynacja A. Goch, K. Sonntag)

5. GWIAZDKA DLA ZWIERZAKA” - KRAKOWSKIE TOWARZYSTWO OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI - zbiórka karmy dla zwierząt - (koordynacja K. Rosiek, A. Goch, I. Piętowska-Kusior)

6. CAŁOROCZNA AKCJA ZBIERANIA NAKRĘTEK DLA UCZENNICY
            W SP W RADWANOWICACH
            (koordynacja M. Wachel, A. Goch)

7. WSTĄŻKI NARODOWE NA DZIEŃ 11 LISTOPADA - przygotowanie kokardek na śpiewanie patriotyczne w kościele św. Antoniego - Bronowice Małe (koordynacja I. Piętowska-Kusior)

8. POMOCNICY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA (NA TERENIE SP 50) - (koordynacja A. Goch)

9. KARTKI Z ŻYCZENIAMI DLA CHORYCH DZIECI - (koordynacja I. Piętowska-Kusior)

10. DEKORACJA SZKOŁY NA 100 - LECIE NIEPODLEGŁOŚCI - (koordynacja A. Goch, I. Piętowska-Kusior)