Nawigacja

CO NAS WYRÓŻNIA OFERTA SZKOŁY GRONO PEDAGOGICZNE HISTORIA SZKOŁY NASZ PATRON KONTRAHENCI SALI GIMNASTYCZNEJ

O szkole

GRONO PEDAGOGICZNE

 

a

 

L.p

Nazwisko i imię

 

1.    

Żelawska Anna

Dyrektor

2.    

Bodek- Szumiec Beata

Wicedyrektor,

edukacja wczesnoszkolna

3.    

Banaszczak Karina

Doradztwo zawodowe

4.    

Biernacki  Krzysztof

Wychowanie fizyczne/

Wychowawca kl. VIb

5.    

Celer Małgorzata

Biblioteka

6.    

Dębińska Agnieszka

Edukacja wczesnoszkolna/

Wychowawca kl. IIb

7.    

Dębska Joanna

Pedagog

8.    

Dziki Wioletta

Zajęcia dodatkowe

9.    

Furmańska Magdalena

J. polski/

Wychowawca kl. VIIIb

10.          

Gaik-Pawłowska Katarzyna

J. angielski

11.          

Gąsienica-Ciułacz Magdalena

Edukacja wczesnoszkolna/

Wychowawca kl. IIIb

12.          

GhardashyanRuzanna

J. ormiański

13.          

Goch Agnieszka

Religia

14.          

Gorczyca Anna

Pedagog/

Wychowawca świetlicy

15.          

Hausner Mariola

Historia

Wychowawca kl. VIa

16.          

Jamrozik Sylwia

Wychowawca świetlicy

17.          

Januszkiewicz Joanna

Wychowawca świetlicy

18.          

Jurasz Małgorzata

Etyka/ WDŻ

19.          

Kaniewska Ewa

Edukacja dla bezpieczeństwa

20.          

Klasa Monika

J.polski

21.          

Kucińska Barbara

Matematyka/

Wychowawca kl. VIIb

22.          

Kuklewicz Ewelina

Fizyka/Matematyka/

Wychowawca kl. IVd

23.          

Lalik-Kozień Iwona

J. angielski

24.          

Maciejewska Aleksandra

Matematyka

25.          

Mazur Klaudia

J. polski/

Wychowawca kl. IVb

26.          

Mazurek Teresa

Edukacja wczesnoszkolna/

Wychowawca kl. Ia

27.          

Mielec-Salwiak Jadwiga

Nauczyciel wspomagający

28.          

Nita Agnieszka

Logopedia/WDŻ

29.          

Nowak Maria

Biologia/

Wychowawca świetlicy

30.          

Pakieła Katarzyna

Wychowanie fizyczne/

Wychowawca kl. IVa

31.          

Pazera Robert

Muzyka

32.          

Pieszczek Magdalena

Wychowawca świetlicy

33.          

Piętowska-Kusior Iwona

Plastyka/

Wychowawca świetlicy

34.          

ks. Piwowarczyk Robert

Religia

35.          

Rajzer Andrzej

Informatyka/ Biblioteka

36.          

Ruta- Kowalczyk Anna

J. angielski/

Wychowawca kl. VIIIa

37.          

Segeth Sylwia

Przyroda/

Wychowawca kl. Vc

38.          

Sęczkowska Jowita

J. angielski/

Wychowawca kl. Va

39.          

Sonntag Katarzyna

Edukacja wczesnoszkolna/ Wychowawca świetlicy/

Wychowawca kl. IIa

40.          

Stasiowski Mateusz

Wychowanie fizyczne

41.          

Strumińska-Babula Izabela

J. hiszpański

42.          

Sułkowska-Dygut Alicja

Edukacja wczesnoszkolna/

Wychowawca kl. Ib

43.          

Szczepańska Dorota

Matematyka/

Wychowawca kl. VIIa

44.          

Szczypczyk Bernadetta

Edukacja wczesnoszkolna/

Wychowawca kl. IIIa

45.          

Szymańska Marta

J. polski

46.          

Wachel Magdalena

Wychowawca świetlicy

47.          

Warszawa Bożena

Wychowawca świetlicy

48.          

Wojcieszczak Barbara

Historia/ WOS

Wychowawca kl. IVc

49.          

Worobiec-Tonia Anna

J. polski

Wychowawca kl. Vb

50.          

Zaborowska Agnieszka

Chemia

51.          

Żołowicz Krzysztof

Geografia

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 50 w Krakowie
    Szkoła Podstawowa nr 50 w Krakowie, ul. Katowicka 28, 31-351 Kraków
  • 12 637 14 57

Galeria zdjęć