• ROWEROWY MAJ

• Od 6 maja w Krakowie - rusza kampania pt. ,,Rowerowy Maj”, która potrwa do 31 maja. W gronie rowerowych sympatyków znalazła się również nasza szkoła i wspólnie będziemy walczyć o tytuł najlepszej szkoły rowerowej. Celem kampanii jest zachęcenie naszej szkolnej społeczności, czyli uczniów, rodziców i nauczycieli do dojazdów do szkoły na rowerze.

Zasady zabawy są proste. Każde dziecko, które przyjedzie do szkoły rowerem (hulajnogą lub na rolkach) otrzymuje dwie naklejki: kwadratową do własnego dzienniczka i okrągłą do naklejenia na klasowy plakat. Nasi nauczyciele również będą uzupełniać swoje dzienniczki rowerowe.

Rywalizacja będzie odbywać się na poziomie szkolnym, klasowym i indywidualnym. Najlepszych uczestników organizatorzy planują nagrodzić atrakcyjnymi nagrodami. Dla najlepszej klasy rowerowej przewidziana jest atrakcja w postaci interesującej wycieczki.

Wszelkich odpowiedzi na nurtujące Was pytania udzieli koordynator projektu – Mateusz Stasiowski.