• KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWONDO

• Szanowni Państwo.

W ofercie naszej szkoły mamy szereg zajęć pozalekcyjnych. Niektóre z nich są wprawdzie dodatkowo płatne, ale absolutnie godne polecenia. Wśród nich znajdują się między innymi zajęcia z Taekwondo.

Biorą w nich udział uczniowie naszej szkoły we wszystkich kategoriach wiekowych.Jednak co roku tworzona jest nowa grupa wiekowa dedykowana dla  pierwszoklasistów. Zajęcia te cieszą się bardzo dużą popularnością ponieważ mają doskonały wpływ na rozwój psycho - motoryczny dziecka. W znaczący sposób poprawiają jego sprawność fizyczną, poczucie obowiązku i samodyscyplinę. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z prowadzącym zajęcia Panem Sebastianem Porębskim tel kontaktowy: 694 734 444

• GAZETKA SAMORZĄDU

• Drodzy rodzice i uczniowie, zapraszamy do zapoznania się z kolejnym numerem gazetki naszego Samorządu Uczniowskiego. W tym numerze łamigłówki i ciekawostki Wielkanocne, kącik kulinarny i wiosenne opowiadanie. Teksty w całości przygotowali uczniowie naszej szkoły. Miłej lektury :)

•  Informacja

• Szanowni Państwo.

Z ogromnym żalem zawiadamiamy, że zmarł uczeń naszej szkoły

Marcel Słapiński - Tasior.

Rodzicom, Rodzinie i wszystkim, których dotknęła ta śmierć składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Społeczność Szkoły nr 50 w Krakowie

• SEKRETARIAT

Od 24.03.2021 sekretariat pracuje zdalnie.

Prosimy o kontakt mailowy.

W sprawach pilnych prosimy o pozostawienie numeru telefonu w informacji mailowej, oddzwonimy.

z poważaniem

Sekretariat SP50

• WIOSNA, ACH TO TY!

• Szkolny konkurs recytatorski „Wiosna, ach to ty” odbył się w przyśpieszonym terminie w piątek 19 marca. Celem konkursu było propagowanie piękna poezji, rozwijanie zdolności recytatorskich dzieci i kształtowanie kultury żywego słowa. W grupach świetlicowych uczniowie klas 1-3 prezentowali swoje wiosenne wiersze. W konkursie wzięło udział 25 uczestników, których publiczność oklaskiwała gromkimi brawami. Uczestnicy zaprezentowali swój kunszt recytatorski, a niektórzy zaskoczyli wiosennym przebraniem. Wszyscy otrzymali dyplomy, książki i drobne upominki. Gratulujemy naszym młodym aktorom!

Zapraszamy do galerii :)

• ŚWIATOWY DZIEŃ TEATRU

• Świetlica świętuje Światowy Dzień Teatru! Z tej okazji zobaczyliśmy, jak wygląda teatr od zaplecza, poznaliśmy różnice między marionetką i pacynką, ćwiczyliśmy dykcję, wykonaliśmy pacynki i mini teatry, a także odgrywaliśmy sceny, jak prawdziwi aktorzy.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

• WARSZTATY OGRODNICZO - PLASTYCZNE

• 9 i 18 marca 2021 roku, uczniowie naszej szkoły brali udział w warsztatach ogrodniczo-artystycznych prowadzonych przez wychowawców świetlicy.

Uczniowie poznali technikę siania owsa dowiadując się, że optymalny termin to połowa marca. Przez cały kolejny tydzień dzieci dbały o nasiona, podlewając je, by w drugiej części warsztatów móc je udekorować jajeczkami, zajączkami, kokardkami. Tak przygotowane doniczki z roślinami cieszyły oko wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców. Ozdoby można było zakupić w ramach kiermaszu wielkanocnego, który ze względu na wprowadzone obostrzenia epidemiologiczne, został spontanicznie zorganizowany na dwa dni przed zamknięciem szkoły.

Zajrzyjcie do galerii :)

• 1% DLA NASZEJ BRONOWICKIEJ SZKOŁY

Szkoła Podstawowa Nr 50 w Krakowie ul. Katowicka 28

Chcąc przekazać 1% podatku na rzecz Szkoły Podstawowej Nr 50 w Krakowie należy