1. SZKOŁA Z PASJĄ POMAGANIA. CAŁOROCZNY PROGRAM PROFILAKTYCZNO-EDUKACYJNY. PROJEKT WSPÓŁPRACY Z ALMA SPEI HOSPICJUM DLA DZIECI (koordynacja I. Piętowska-Kusior):
            • KIERMASZ ŚWIĄTECZNY - ANIOŁY – kwestowanie
            • NA NARTACH PO UŚMIECHsportowa impreza integracyjna
            • LEKCJE PROFILAKTYCZNO – EDUKACYJNE Z PEDAGOGIEM HOSPICJUM:
              • „Z RURKĄ PRZEZ ŻYCIE”,
              • „POKONAĆ SIEBIE”

o    PIELUSZKA DLA ZAJĄCZKA - zbiórka środków higienicznych

WYRÓŻNIENIE CERTYFIKATEM „PRZYJACIEL ALMA SPEI” ZA DOTYCHCZASOWE ZAANGAŻOWANIE Z OKAZJI 10 - LECIA POWSTANIA HOSPICJUM

1. SZKOLNY KLUB PRZYJACIÓŁ ŻONKILA. CAŁOROCZNY PROGRAM WSPÓŁPRACY Z HOSPICJUM ŚW. ŁAZARZA W KRAKOWIE (koordynacja I. Piętowska-Kusior):
            • UDZIAŁ W XXII AKCJI „POLA NADZIEI” –marsz nadziei, sadzenie żonkilowych cebulek na plantach

o    STWORZENIE OGRÓDKA „POLA NADZIEI” PRZY SP NR 50

o    KARTKI BOŻONARODZENIOWE DLA HOSPICJUM

1. KWESTA NA RZECZ HOSPICJUM ŚWIĘTEGO ŁAZARZA W KRAKOWIEjesienna i wiosenna (koordynacja A. Goch)
          2. „SERCA DLA HOSPICJUM”  - AKCJA MAŁOPOLSKIEGO HOSPICJUM DLA DZIECI (koordynacja I. Piętowska-Kusior)
          1. „KREDKOBRANIE” – AKCJA FUNDACJI IGNATIANUM (koordynacja I. Piętowska-Kusior)
          2. „PIÓRNIKI DO AFRYKI” – AKCJA FUNDACJI DZIECI AFRYKI (koordynacja I. Piętowska-Kusior)
          3. KARTKI BOŻONARODZENIOWE Z ŻYCZENIAMI DLA BEZDOMNYCH – OŚRODEK KULTURY IM. C.K. NORWIDA W KRAKOWIE (koordynacja I. Piętowska-Kusior)
          4.  AKCJA SZKOŁO POMÓŻ I TY - Fundacji na rzecz osób niewidomych i niepełnosprawnych – kwestowanie (koordynacja J. Mielec-Salwiak)
          5. ŚWIĄTECZNE KARTKI DOBROCZYNNE BOŻE NARODZENIE  - FUNDACJA SURSUM CORDA – kwestowanie (koordynacja A. Goch)
          6. ŚWIĄTECZNE KARTKI DOBROCZYNNE WIELKANOC -FUNDACJA SURSUM CORDA - kwestowanie -(koordynacja A. Goch
          7.  BANK ŻYWNOŚCI - zbiórka żywności w sklepach - (koordynacja K. Mazur, A. Goch)
          8. POCZTA MARZYCIELA (koordynacja I. Piętowska-Kusior)
          9. CAŁOROCZNA AKCJA ZBIERANIA NAKRĘTEK DLA UCZENNICY W SP W RADWANOWICACH (koordynacja M. Wachel, A. Goch)

14.    ŚWIĄTECZNA PACZKA DLA SENIORA przygotowanie  paczek i rozdanie na terenie parafii św. Antoniego w Bronowicach Małych (koordynacja D. Szczepańska).

15.    PIÓRNIKI DLA KENII akcja zaproponowana i przeprowadzona w klasie 5b przez uczennicę Antoninę Kołodziejczyk

16.    POMOCNICY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA (NA TERENIE SP 50) - (koordynacja A. Goch)

17. DZIEŃ OTWARTY (NA TERENIE SP 50) - (koordynacja I. Piętowska-Kusior, A Goch)