• HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI 2020/2021

• HARMONOGRAM  SPOTKAŃ  Z  RODZICAMI

ROK SZKOLNY 2020/2021

1. Zebrania z rodzicami mogą odbywać się w formie stacjonarnej i zdanej.
          2. Nie ustala się dni otwartych – rodzice komunikują się na bieżąco z nauczycielami poprzez dziennik elektroniczny. W razie potrzeby może zostać ustalone spotkanie on-line lub bezpośrednie z inicjatywy rodzica, nauczyciela lub pedagoga szkolnego.
          3. Harmonogram zebrań z rodzicami:

14 IX 2020 -  forma stacjonarna o godz. 18.00.

14 IX lub 15 IX  - klasy II, III, V, VI, VII, VIII; on-line lub stacjonarnie po uzgodnieniu z rodzicami.

12 X 2020   - możliwe spotkania z psychologiem- kl. I i IV – sala gimnastyczna lub zdalnie.

1 II lub 2 II  2021 – podsumowanie I okresu;

7 VI  lub 8 VI 2021 – podsumowanie roku szkolnego, oceny proponowane.

Dodatkowe zebranie z rodzicami może zostać zwołane z inicjatywy wychowawcy, nauczycieli uczących w danej klasie, rodziców lub dyrektora szkoły.