• KONSULTACJE NAUCZYCIELI

        • Poniżej przedstawiamy godziny konsultacji poszczególnych nauczycieli dla rodziców i uczniów.

           

          GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI

          NAZWISKO I IMIĘ NAUCZCYIELA

          DZIEŃ TYGODNIA; GODZINY

          SALA

          Bicz Henrietta

          wtorek 16.15-16.45

          s. A 21

          Biernacki Krzysztof

          środa 7.30 – 8.00; czwartek 7.30 – 8.00

          pokój wf

          Bodek-Szumiec Beata

          poniedziałek 14.00-15.00

          s.B16 - gabinet wicedyrektora

          Bratek - Poniewierska Aneta

          czwartek 7:00 - 8:00

          pokój nauczycielski -antresola

          Dębińska Anieszka

          wtorek 12:40 - 13:10; środa 7:30 - 8:00

          s. B6

          Dębska Joanna

          środa 7:45-8:45

          s. B40

          Furmańska Magdalena

          piątek, 13.30-14.30

          pokój nauczycielski - antresola

          Gaik-Pawłowska Katarzyna

          poniedziałek 8:25-8:55, środa 14:25-14:55

          pokój nauczycielski - antresola

          Gąsienica – Ciułacz Magdalena

          piątek 7.50 – 8.50

          s. B2

          Ghardashyan Ruzanna

          środa 10:45 - 11:45

          pokój nauczycielski

          Gibska Anna

          poniedziałek 16:05-17:05

          s. 29 (A41)

          Goch Agnieszka

          piątek, 7.55- 8.55

          pokój nauczycielski - antresola

          Gorczyca Anna

          wtorek 7:50-8:50

          s. B39

          Groszek Karolina

          poniedz. 11:45-12:15, wt.10:30-11:00

          pokój nauczycielski

          Januszkiewicz Joanna

          poniedzialek 11:15-11:45 wtorek 12:30-13:00

          pokój nauczycielski

          Jarząb Barbara

          poniedzialek i wtorek 7:30-8:00

          pokój nauczycielski

          Kaniewska Ewa

          czwartek 7,30 - 8.00

          s. 17

          Korbiel Katarzyna

          środa 11:40 - 12:25

          pokój nauczycielski - antresola

          Kromka Katarzyna

          piątek 13:25 - 14:25

          s.B8

          Krzyżanowska Jagoda

          czwartek 7:30-8:00, piątek 7:30-8:00

          s.B40

          Kucińska Barbara

          piątek 12:25 -13:25

          s. A8 (9)

          Kuklewicz Ewelina

          wtorek 7:00-8:00

          s. 47

          Kutek Anna

          wtorek 14.30-15.00, piątek 14.30-15.00

          s. 27

          Lach Katarzyna 

          wtorek 13.30-14.30

          s. 14

          Mazur Klaudia

          poniedziałek 12:25- 13.25

          pokój nauczycielski- antresola

          Mazurek Teresa

          poniedziałek 12:40- 13:40

          s. B3

          Michalak Aleksandra

          wtorek, środa 10.30-11.00

          pokój nauczycielski

          Nawrocka Sylwia

          poniedziałek 13:25 - 14:25

          s.B7

          Nita Agnieszka

          czwartek 14.00-15.00

          s. B39

          Pabian Alina

          piątek 13:30-14:30

          pokój nauczycielski

          Pakieła Katarzyna

          czwartek 11.40 – 12.40

          pokój wf

          Pazera Robert

          wtorek 7.30- 8.00, środa 7..30 – 8.00

          pokój nauczycielski - antresola

          Perlik Iwona

          wtorek 7:30 - 8:00; czwartek 16:30 - 17:00

          świetlica klas II

          Peszko Magdalena

          wtorek 16.00 – 17.00

          pokój nauczycielski

          Piętowska - Kusior Iwona

          środa 14.30-15.30

          s. A21

          Piwowarczyk Robert

          czwartek 13.30 - 14.30

          pokój nauczycielski

          Rajzer Andrzej

          środa 15:40-16:40

          biblioteka

          Segeth-Kozieł Sylwia

          poniedziałek 10.30-11.00, środa 13.50 – 14.20

          pokój nauczycielski

          Sęczkowska Jowita

          poniedziałek 11:35-12:35

          pokój nauczycielski

          Sonntag Katarzyna

          wtorek 16:00 - 17:00

          pokój nauczycielski

          Stasiowski Mateusz

          czwartek 7.30-8.00, piątek 7.30-8.00

          pokój wf

          Strumińska-Babula Izabela

          środa 7:30-8:00, czwartek 15:20-15:50

          pokój nauczycielski

          Suder Maria

          wtorek 7.00 - 8.00

          s.12

          Szczepańska Dorota

          poniedziałek 14:25-15:25

          s.19 lub pokój naucz. antresola

          Szczypczyk Bernadetta

          poniedzialek 7:45-8:45

          pokój nauczycielski

          Śmiałek Grażyna

          piątek, 13.30-14.30

          pokój nauczycielski

          Targosz Daria

          wtorek, 12.00-13.00

          pokój nauczycielski - antresola

          Wojcieszczak Barbara

          poniedziałek 07:30-08:00, środa 07:30-08:00

          pokój nauczycielski

          Wośko Aneta

          czwartek : 8.00 – 8.30

          gabinet psychologa

          Żelawska Anna

          środa: 13.30 - 14.30

          gabinet dyrektora

          Żołowicz Krzysztof

          poniedziałek 15.30 - 16.00

          pokój nauczycielski antresola