Nawigacja

ZAJĘCIA DODATKOWE

ZAJĘCIA DODATKOWE

 

DODATKOWE ZAJĘCIA PROWADZONE W NASZEJ SZKOLE

 

PONIEDZIAŁEK

NAZWA

PROWADZĄCY

KLASA

GODZINA LEKCYJNA

SALA

Chór

 R. Pazera

IV - VIII

2 godz

27

Dzieci Krakowa

V. Dziki

I - IV

8i9

27

Koło Historyczne

W. Hausner

 

8 i 9

49

14

Koło z j. angielskiego

K. Gaik-Pawłowska

 

8,9,10

17

ZDW j. angielski

J. Sęczkowska

 

7

45

ZDW j. ormiańki

R. Ghardashian

Vc

8 i 9

45

ZDW j. polski

M. Furmańska

VI

6

49

ZDW j. polski

Daria

Vd

5

piwnica

Zajęcia z obcokrajowcem

K. Mazur

Ib

6

piwnica

Koło j. polskiego

Daria

IVA i B

8

piwnica

Zajecia z obcokrajowcami

E. Tokarz

IIB

4

5

Sala Tradycji

Sala Tradycji

SKS

 

 

7

Sala gimn

SKS

 

 

9

Sala gimn

Robotyka

 

 

9

29

 

WTOREK

NAZWA

PROWADZĄCY

KLASA

GODZINA

SALA

Kólko

B. Bodek-Szumiec

IIB

IA

8

7

23

25

ZDW j. polski

Daria

Vd

4B

8

6

27

45

ZDW

T. Mazurek

IIA

5

g.p.

ZDW

K. Mazur

IVB i VB

7

 

g.p

J.polski dla obcokrajowców

A. Gorczyca

 

8

g.p.

ZDW matematyka

D. Szczepańska

VIIIA

7

45

Koło historyczne

W. Hausner

 

8

45

Kólko

A.K

VIIIB

7

36

Zajęcia teatralne

J. Januszkiewicz

 

3 i 4

Sala tradycji

J. polski dla obcokrajowców

Daria

 

5

Sala tradycji

ZDW j. polski

K. Mazur

IVA

3

 

Kolo z j. angielskiego

J. Sęczkowska

VIIIB

7

piwnica

Taekwon-do

Sebastian Porębski   II dan

 

15:00 – 16:00

16:00 – 17:00

17:00 – 18:00

Sala

Gimn

Koło fotograficzne

M. Wojaczyńska

 

9 i 10

25

Robotyka

 

 

8 i 9

9

14

19

gimnastyka

 

 

8 i 9

Sala gimnastyczna

 

 

ŚRODA

NAZWA

PROWADZĄCY

KLASA

GODZINA

SALA

Kólko

B. Bodek-Szumiec

IIIA

IIIB

IIA

6

7

3

23

25

36

ZDW

T. Mazurek

 

IIA

9

23

ZDW matematyka

E. Kuklewicz

VAB

VIAB

8 i 9

25

Etyka

S. Segeth

 

9

14

Koło j. angielski

K. Gaik-Pawłowska

 

9

17

 J. polski dla obcokrajowców

E. Tokarz

 

3

Sala tradycji

J. polski dla obcokrajowców

Daria

 

4

 

Robotyka

 

 

8 i 9

9

27

29

SKS

 

 

9

Sala gimnastyczna

 

CZWARTEK

NAZWA

PROWADZĄCY

KLASA

GODZINA

SALA

ZDW j. angielski

A. Ruta-Kowalczyk

 

1

27

Koło historyczne

B. Wojcieszczak

 

5

g.p.

Język ormiański

R. Ghardashyan

VIc

7

g.p.

J.polski dla obcokrajowców

E. Tokarz

 

8

g.p.

Zdw matematyka

A. Maciejowska

VIIAiB

VIB

9

19

Koło historyczne

W. Hausner

 

9

45

Koło j. polskiego

Daria

VIIA

IVA

1

4

49

49

Koło j.polskiego

M. Furmańska

 

8

49

gimnastyka

 

 

8 i 9

Sala gimnastyczna

Taekwon-do

Sebastian Porębski

II dan

 

15:00 – 16:00

16:00 – 17:00

17:00 – 18:00

Sala

Gimn

Koło wolontariatu

 

 

10

23

Robotyka

 

 

9

29

 

PIĄTEK

NAZWA

PROWADZĄCY

KLASA

GODZINA

SALA

ZDW j. polski

Daria

VA

8

27

Kółko

B. Bodek-Szumiec

IB

7

29

Dzieci Krakowa

V.Dziki

 

8

19

J. polski dla obcokrajowców

E. Tokarz

 

5

Sala tradycji

ZDW j. angielski

A. Ruta

VIIIA

2

36

ZDW

A. Dębińska

IIIB

5

piwnica

Robotyka

 

 

8 i 9

29

SKS

 

 

9

Sala gimnastyczna

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 50 w Krakowie
    Szkoła Podstawowa nr 50 w Krakowie, ul. Katowicka 28, 31-351 Kraków
  • 12 637 14 57

Galeria zdjęć