Nawigacja

ZAJĘCIA DODATKOWE

ZAJĘCIA DODATKOWE

DODATKOWE ZAJĘCIA PROWADZONE W NASZEJ SZKOLE

 

PONIEDZIAŁEK

NAZWA

PROWADZĄCY

KLASA

GODZINA

SALA

ZDW j. polski

A. Tonia

Vc

13:20 – 14:05

Cicha świetlica

ZDW j .polski

A. Tonia

Vc i Vb

14:15 – 15:00

Cicha śwetlica

ZDW chemia

A. Zaborowska

VIIIa

14:20 – 15:05

62

ZDW

A. Dębińska

IIb

11:10 -11:55

 

ZDW j. angielski

K. Gaik - Pawłowska

VIIIa

14:20 – 15:05

27

ZDW j. angielski

K. Gaik - Pawłowska

VIIIb

15:15 – 16:00

62

ZDW

K. Sonntag

Ib

10:30 – 11:00

60

J. polski dla obcokrajowców

A. Sułkowska - Dygut

Ib

10:15 – 11:00

g.p.

J. polski dla obcokrajowców

T. Mazurek

Ib

13:20 – 14:05

Cicha świetlica

Koło matematyczne

A. Maciejewska

IV – VIII

14:20 – 15:05

15:15 – 16:00

a

a

Koło historyczne

W. Hausner

IV – VIII

14:20 – 15:05

12

Balet

 

 

16:00 -

12

J.angielski

Select

 

8:25 – 9:10

Izba tradycji

Gimnastyka art.

K. Pakieła

 

14:05 – 15:00

Sala gimn.

SKS

K. Biernacki

VI – VIII

15:15 – 16:00

Sala gimn.

 

WTOREK

NAZWA

PROWADZĄCY

KLASA

GODZINA

SALA

ZDW matem

E. Kuklewicz

IVb i IVd

9:20 – 10:05

62

ZDW j. polski

A. Tonia

Vb

10:15 – 11:00

g.p.

Szkiełko i oko

 

 

14:15 –

14

 

ZDW j. polski

M. Furmańska

VIIIb

12:15 -13:00

17

Gimnastyka

artystyczna

K. Pakieła

 

14:05 – 15:00

 

Sala

Gimn

J.polski dla obcokrajowców

A. Sułkowska - Dygut

Ib

13:20 – 14:05

g.p.

J. polski dla obcokrajowców

M. Gasienica Ciułacz

IIIb

9:20 – 10:05

Izba tradycji

ZDW j. angielski

K. Gaik - Pawłowska

V,VI

15:15 – 16:00

17

Chór

Robert Pazera

IV – VIII

10:15 – 11:00

Izba tradycji

ZDW matem

A. Maciejewska

IV – VIII

15:15 – 16:00

a

Koło fotograficzne

p. Wojaczyńska

I – VIII

14:20 -

60

Taekwon-do

Sebastian Porębski   II dan

 

15:00 – 16:00

16:00 – 17:00

17:00 – 18:00

Sala

Gimn

Koło historyczne

W. Hausner

IV – VIII

14:50-16:25

60

 

 

ŚRODA

NAZWA

PROWADZĄCY

KLASA

GODZINA

SALA

J. ormiański

R. Ghardashyan

Vc

15:10 – 15:55

23

ZDW

B. Szczypczyk

 

IIIa

11:10 – 11:55

g.p.

ZDW j. polski

M. Furmańska

VIIIa

7:30 – 8:15

a

SKS

M. Stasiowski

IV – V

14:00 – 15:00

s. gimn

ZDW matematyka

A. Maciejewska

VIIa

15:15 – 16:00

a

ZDW j . polski

A. Tonia

Va

8:25 – 9:10

a

Koło plastyczne

I. Kusior

I – VIII

9:20 – 11:00

Izba tradycji

ZDW matematyka

E. Kuklewicz

IVa,IVc

11:10 – 11:55

Izba tradycji

ZDW j.polski

M. Szymańska

VIa

14:20 – 15:05

a

Koło informatyczne

A. Rajzer

IV – VIII

15:15 – 16:00

60

 

CZWARTEK

NAZWA

PROWADZĄCY

KLASA

GODZINA

SALA

ZDW j. polski

A. Tonia

IV – VIII

9:20 – 10:05

60

ZDW

K. Sonntag

Ib

10:30 – 11:00

Izba tradycji

Dzieci Krkowa

V.Dziki

I – III

12:15 – 14:00

a

J.polski dla obcokrajowców

T. Mazurek

Ib

12:15 – 13:00

27

Koło polonistyczne

M. Szymańska

Via

9:20 – 10:05

Cicha świetlica

Koło j. angielski

K. Gaik - Pawłowska

IV

10:15 – 11:00

a

J. polski dla obcokrajowców

A. Sułkowska - Dygut

Ib

11:10 – 11:55

Izba tradycji

J. angielski

 

IVc

14:20 – 15:05

62

Taekwon-do

Sebastian Porębski

II dan

 

15:00 – 16:00

16:00 – 17:00

17:00 – 18:00

Sala

Gimn

 

PIĄTEK

NAZWA

PROWADZĄCY

KLASA

GODZINA

SALA

ZDW j. polski

K. Mazur

IVa, IVb, IVc, IVd

13:20 – 14:05

19

Koło j. polskiego

K. Mazur

IV – VIII

14:20 – 15:05

a

J. polski dla obcokrajowców

M. Gąsienica-Ciułacz

IIIb

12:15 – 13:00

biblioteka

Koło artystyczne

J. Januszkiewicz

IV – VIII

9:20 – 10:05

Izba tradycji

ZDW j. angielski

K. Gaik - Pawłowska

VII

9:20 – 10:05

A

ZDW

K. Sonntag

IIa

10:15 – 11:00

Izba tradycji

ZDW mat

E. Kuklewicz

VIIIa,VIIIb

14:15 – 15:25

62

J.polski dla obcokrajowców

T. Mazurek

Ib

11:10 -11:55

bibliotka

SKS

M. Stasiowski

IV – V

12:00 – 13:00

Sala gimnastyczna

SKS

K. Biernacki

VI – VIII

14:20 – 15:05

Sala gimnstyczna

Dzieci Krakowa

V. Dziki

I – III

13:15 – 15:00

27

J. ormiański

R. Ghardashyan

Vc

14:20 – 15:55

19

J. angielski

 

IVc

13:20 – 14:05

12

J. angielski

Select

 

8:25 – 9:10

Izba tradycji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 50 w Krakowie
    Szkoła Podstawowa nr 50 w Krakowie, ul. Katowicka 28, 31-351 Kraków
  • 12 637 14 57

Galeria zdjęć