Nawigacja

Klockomaniacy Konkursy Sposoby na nudę O zwierzętach... Kolorowanki, łamigłówki... Palcem po mapie... Doświadczenia Masterchef Junior Kącik czytelniczy Galeria prac uczniów Coś z niczego

AKTYWNA ŚWIETLICA

Klockomaniacy

A OTO WASZE DZIEŁA!

Julka Jamróz:

Kasper Konik:

Łukasz Dukała:

Madzia Skrzypek:

Oksana, Uliana, Roman Chulovscy:

Kamil Telega:

Piotrek Marciniszyn:

Marysia Sulińska:

Krzyś Kocyk:

Wiktor Szpilczak:

Kuba Krzewiński:

Jaś Krzewiński:

Antek Maziarz:

Ania Wierzba:

Krystian Kabat:

AKCJA „KLOCKOMANIACY”
BUDOWAĆ KAŻDY MOŻE

W ramach akcji #aktywnaświetlica, wychowawcy świetlicy szkolnej organizują zabawę pod tytułem: „Klockomaniacy”. Do zabawy zachęcamy uczniów klas 1-5, a podstawowymi wymaganiami są: odrobina chęci, wytrwałości, pomysłowości, kreatywności, łącząc tym samym dobrą zabawę z przyjemnością.
ZAŁOŻENIEM ZABAWY jest TWORZENIE wszelkiego rodzaju BUDOWLI, KONSTRUKCJI PŁASKICH, PRZESTRZENNYCH itp. z wykorzystaniem dostępnych dzieciom w domu KLOCKÓW (LEGO, PLASTIKOWYCH, DREWNIANYCH ITP.)

Celem akcji jest zamiana nudy w kreatywną i pomysłową zabawę, do której można zaangażować całą rodzinę. Wszystkich uczniów chcących podzielić się stworzonymi przez siebie dziełami, zachęcamy do przesłania zdjęć na adres e-mail:
syljam93@gmail.com , w tytule wpisując „Klockomania”, własne imię i nazwisko oraz klasę. Przesłane zdjęcia zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły.

Zabawa trwa do 30 marca 2020 r., a najciekawsze konstrukcje zostaną nagrodzone w późniejszym terminie.
Serdecznie zachęcamy do podzielnia się utworzonymi konstrukcjami. Miłej zabawy!

Pamiętajmy, że zabawa klockami ma wiele zalet! Przede wszystkim pomaga w ćwiczeniu zdolności manualnych, rozwijaniu wyobraźni, kreatywności, wspomaga koncentrację
i koordynację wzrokową oraz pozwala na pewnego rodzaju wyciszenie.

• Szkoła Podstawowa nr 50 w Krakowie
    Szkoła Podstawowa nr 50 w Krakowie, ul. Katowicka 28, 31-351 Kraków