• Project „Masz swój głos”

• Szanowni Państwo, mamy zaszczyt ogłosić rozpoczęcie działania na terenie szkoły radiowęzła, który stanie się najszybszym sposobem przekazu informacji.

W pierwszej  kolejności działał będzie na terenie nowego budynku, a później w starym budynku.

W ramach projektu "Masz swój głos" rozpoczynamy cykl podcastów poruszających temat wielokulturowości w naszej szkole. Nagrania przygotowane przez nauczycieli, uczniów oraz ich rodziców będą transmitowane za pośrednictwem szkolnego węzła radiowego. Celem naszego projektu jest stworzenie grupy, która poprowadzi radiowęzeł. Dzięki temu stworzą się warunki i możliwości rozwoju umiejętności dziennikarskich i medialnych naszych uczniów, usprawni się przepływ informacji w szkole, a także umili czas pozostałym uczniom podczas przerw.

Otrzymane środki z grantu zostaną w całości wykorzystane na uruchomienie radiowęzła w starym  budynku szkoły. Działania odbywają się w ramach projektu IOM finansowanego przez Stany Zjednoczone Ameryki @IOM PolandInternational Organization for Migration. Organizacja zaprasza również na cykl szkoleń on-line dla nauczycieli.

Koordynatorami projektu są p.Oksana Makhanko i p.Iwona Perlik.

• DZIEŃ KOBIET

• W piątek 8. MARCA z okazji Dnia Kobiet nasi Dżentelmeni witali wchodzące do szkoły Kobiety i składali im piękne życzenia. Wszystkie Panie, zarówne te małe, jak i te duże obdarowywali ręcznie wykonanymi kwiatami, autorstwa naszych zdolnych Świetliczaków.

Brawa Panowie!