• SZKOLNY KONKURS KREATYWNY

• STWÓRZ BOHATERA

SZACUNA

PRZEWODNIKA PO WARTOŚCIACH MORALNYCH OMAWIANYCH W RAMACH CYKLU „WYCHOWANIA DO WARTOŚCI”

Zasady:

1. Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów klas 1-8 SP50.

2.Prace można przygotować w kategorii: indywidualnej i grupowej (maks.5 uczniów).

3. Forma dowolna  - technika przestrzenna, graficzna lub plastyczna (może to być nawet wydruk 3D;)

4. Oceniana jest pomysłowość, jakość wykonania, estetyka pracy, związek pracy z tematem wartości moralnych.

5. Prace konkursowe należy złożyć wychowawcy klasy do dnia 26 lutego br. (tj. poniedziałek).

Nagrody:

* Zwycięska postać Szacuna stanie się graficznym bohaterem naszego szkolnego programu „Wychowanie do wartości”.

* Wśród autorów wyróżnionych prac rozdane zostaną nagrody indywidualne.

* Jedna z klas – ta, w której największa liczba uczniów przygotuje prace konkursowe i najbardziej zaangażuje się w udział otrzyma nagrodę pod postacią ATRAKCYJNEJ WYCIECZKI SZKOLNEJ!

• PODZIĘKOWANIA

• Drodzy Rodzice i Przyjaciele naszej szkoły!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie podczas kiermaszu świątecznego! :) Dzięki Waszemu zaangażowaniu już teraz możemy cieszyć się w świetlicy nowymi grami i zabawkami!

Z radością pozdrawiamy,

Wasze Świetliczaki!

• KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

• W dniu 10 stycznia odbył się w naszej szkole konkurs wokalny "Hej, kolęda", w którym uczestniczyli uczniowie klas I - III. Aż 45 wykonawców zaprezentowało kolędy polskie i zagraniczne.  Pastuszkowie, aniołki, krakowianki tłumnie przybyli z kolędą na ustach.

Zapraszamy do galerii!

• WYNIKI KONKURSU

• Konkurs na "Bronowicką Ozdobę Bożonarodzeniową" został rozstrzygnięty. Jury przyznało nagrody w dwóch kategoriach: GRAND PRIX oraz I STOPNIA.

Grand Prix:

- Kacper Antos kl. Ia

- Julia Kraska kl. Ib

- Nina Król kl. Id

- Patrycja Bębenek kl. IIa

- Bianka Podstawska kl. IIb

- Benedykt Pach kl. IIIb

- Nicola Kalinova kl. IVa

- Emilia Lubowiecka kl. Vb

I stopnia:

- Emilia Fido kl. Ia

- Marcelina Mąsior kl. Ia

- Tymoteusz Lubowiecki kl. Id

- Kacper Szałapski kl. Id

- Hanna Szymańska kl. IIb

- Bartłomiej Morzyniec kl. IIb

- Jakub Kozik kl. IIc

Z ogromną przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników. Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać swoje zdolności twórcze - do czego gorąco zachęcamy. Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć.